Tragiczny wypadek na przejściu dla pieszych: samochód potrącił 6-latkę, która spadła z sanek

Tragiczny wypadek na przejściu dla pieszych: samochód potrącił 6-latkę, która spadła z sanek

Młodej dziewczynce, która nieszczęśliwie spadła ze swoich sanek na przejściu dla pieszych, nie udało się uniknąć kolizji z nadjeżdżającym samochodem. W wyniku tego niefortunnego zdarzenia, 6-letnie dziecko zostało przewiezione do szpitala z powodu doznanych potłuczeń. Samochodem kierował mężczyzna, który nie zdążył zareagować i zahamować przed niespodziewanie znalazłszy się na jezdni dziewczynką.

Niebezpieczne zdarzenie miało miejsce w Puławach, w województwie lubelskim. Podczas przechodzenia przez przejście dla pieszych, 6-latka jechała na sankach ciągniętych przez jej starszego o 58 lat dziadka. Niestety, mała dziewczynka spadła, a następnie została potrącona przez nadjeżdżający pojazd marki Mercedes. Tragiczne wydarzenie miało miejsce na ulicy Partyzantów w niedzielne popołudnie, po godzinie 17:00 – jak donosi Komisariat Policji w Puławach.

Mimo dramatycznego opisu całego zdarzenia, informacje na temat stanu zdrowia dziewczynki są dość optymistyczne. 6-latka była przytomna po wypadku i znalazła się pod opieką medyczną w szpitalu, gdzie obserwowano jej stan. Wydaje się, że jej urazy ograniczają się do potłuczeń.

Nie jest jeszcze do końca jasne, jak dokładnie doszło do tej kolizji oraz co było jej główną przyczyną. Policja potwierdziła, że zarówno 37-letni kierowca Mercedesem, jak i dziadek dziewczynki byli trzeźwi w momencie zdarzenia. Śledztwo w sprawie zdarzenia jest nadal prowadzone i od jego wyników będzie zależało, czy kierowca pojazdu zostanie ukarany mandatem. Jak dotąd, policja podkreśla, że kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność podczas przejazdu przez przejścia dla pieszych.