Pijany kierowca Audi prowadził samochód z dwoma kobietami przyczepionymi do maski

Pijany kierowca Audi prowadził samochód z dwoma kobietami przyczepionymi do maski

Dzięki natychmiastowej interwencji świadków, w tym jednego z policjantów poza służbą, niebezpieczna podróż 33-letniego mężczyzny za kierownicą Audi została przerwana. Pijany kierowca, mający 2 promile alkoholu we krwi, próbował prowadzić samochód, pomimo prób dwóch kobiet, które chciały mu to uniemożliwić poprzez przytrzymanie maski pojazdu. Mimo ich wysiłków, mężczyzna ruszył na ulicę z kobietami wciąż trzymającymi się maski.

W ostatnią sobotę, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Nisku otrzymał alarmujące zgłoszenie. Kierowca Audi przewoził dwie kobiety na masce silnika swojego samochodu. Osoba zgłaszająca podejrzewała, że mężczyzna może być nietrzeźwy.

Na miejsce natychmiast przybyli funkcjonariusze, gdzie zastali dwie kobiety oraz mężczyznę siedzącego w Audi. Podczas wyjaśniania sytuacji policjanci ustalili, że kierowca był pod wpływem alkoholu i miał zamiar prowadzić pojazd. Kobiety próbowały powstrzymać go przed wyjazdem z posesji, trzymając się pokrywy silnika samochodu, mimo to 33-latek ruszył na ulicę razem z nimi.

Ich ryzykowną podróż przerwał życzliwy obywatel, który był świadkiem całego incydentu. Na pomoc przybył również policjant będący po służbie, który również był obecny podczas tego zdarzenia. Na szczęście, nikomu nic poważnego się nie stało. Pijany kierowca został aresztowany, a badanie alkomatem potwierdziło obecność 2 promili alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna natychmiast stracił prawo jazdy, a teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.