Dwa śmiertelne ofiary zderzenia samochodów na trasie Poznań – Pobiedziska

Dwa śmiertelne ofiary zderzenia samochodów na trasie Poznań – Pobiedziska

Początek dnia 2 listopada w Wielkopolsce został naznaczony przez tragiczne wydarzenie drogowe. Już krótko po 6 rano, na odcinku drogi pomiędzy Poznaniem a Pobiedziskami, doszło do kolizji dwóch pojazdów. Miejsce zdarzenia to rejon miejscowości Jerzykowo. Niestety, w wyniku tego zdarzenia życie stracili dwaj kierowcy.

Ponury scenariusz czwartkowego poranka rozegrał się na trasie między Poznaniem a Pobiedziskami. Alarmujące informacje dotarły do służb ratunkowych tuż po godzinie 6:00. Doszło tam do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych – marki Skoda i Volkswagen. Niewątpliwie pełne skutki tej tragedii to śmierć dwóch mężczyzn, którymi byli kierowcy wymienionych wcześniej pojazdów.

Miejscem tragedii była droga wojewódzka numer 194, przed miejscowością Pobiedziska. Zderzenie pojazdów miało miejsce na prostym odcinku drogi. Nie posiadamy informacji o ewentualnych pasażerach podróżujących w obydwu samochodach.

Droga, na której doszło do wypadku, łącząca Poznań z Gnieznem, jest obecnie nieprzejezdna. Przewidywane utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin. Na miejsce zdarzenia musi bowiem przybyć prokurator. Kierowcy, którzy zamierzają podróżować z Poznania do Gniezna lub w odwrotnym kierunku, powinni skorzystać z innych dróg. Możliwe są objazdy drogą krajową numer 92 lub ekspresową S5.