Tragiczny wypadek z udziałem młodzieży – trzej nietrzeźwi nastolatkowie w samochodzie

Tragiczny wypadek z udziałem młodzieży – trzej nietrzeźwi nastolatkowie w samochodzie

Wczesnym rankiem 14 marca (czwartek) na drogach miejscowości Tchórzew-Kolonia miało miejsce zgubne dla wielu osób zdarzenie. Kierowca samochodu osobowego marki Renault na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa operatorowi pojazdu Fiata Ducato. W wyniku powstałej kolizji, cztery osoby zostały przetransportowane do szpitala z różnego stopnia obrażeniami ciała. Funkcjonariusze policji pracują nad ustaleniem, który z pasażerów Renault prowadził pojazd w momencie wypadku. Wszystkie osoby, które znajdowały się w środku auta, zostały zatrzymane.

Rozważając szczegóły tragicznego incydentu, który miał miejsce kilka minut po 6 rano tego samego dnia, w Tchórzew-Kolonii, należącej do gminy Borki, okazało się, że kierujący samochodem osobowym Renault uniemożliwił wykonanie manewru kierowcy Fiata Ducato, nie ustępując mu pierwszeństwa. Skutkiem tego zdarzenia było hospitalizowanie czterech osób. Każda osoba podróżująca Renault musiała przejść badanie na obecność alkoholu w organizmie. Wyniki były zatrważające – wszyscy okazali się być nietrzeźwi. Młody mężczyzna w wieku 20 lat miał ponad 2 promile alkoholu we krwi, 17-letni chłopiec niemal 1,5 promila, a 17-letnia dziewczyna nieco poniżej promila. Wszyscy oni zostali zatrzymani i czekają na wyjaśnienie, który z nich prowadził pojazd podczas kolizji.

Policjanci nadal badają wszystkie szczegóły dotyczące tego tragicznego wypadku drogowego i apelują do wszystkich użytkowników dróg o ostrożność i bezpieczeństwo. Niezależnie od tego, jaki manewr planujemy wykonać na drodze, powinniśmy zawsze upewnić się, że jesteśmy w stanie go przeprowadzić w sposób bezpieczny dla nas i innych uczestników ruchu.