Tragiczne zdarzenie na drodze krajowej nr 15: Policja i prokuratura poszukują świadków

Tragiczne zdarzenie na drodze krajowej nr 15: Policja i prokuratura poszukują świadków

Pod nadzorem prokuratora, funkcjonariusze policji próbują ustalić szczegóły tragicznego wypadku, do którego doszło w nocy, na drodze krajowej nr 15 blisko Inowrocławia. Wydarzenie to miało miejsce w ciemnościach, co dodatkowo utrudnia wyjaśnienie jego okoliczności.

Nasza redakcja już uprzednio informowała o tej tragedii, która miała miejsce podczas przejścia z poniedziałku na wtorek, w dniach 27/28 listopada. Wypadek zdarzył się około godziny trzeciej nad ranem na wspomnianej drodze krajowej nr 15. Miejsce zdarzenia znajduje się w pobliżu Balina, małego miasteczka w powiecie inowrocławskim. Tam doszło do kolizji pomiędzy samochodem ciężarowym a autem osobowym.

Z tego, co udało nam się dowiedzieć, wiadomo że ciężarówka uderzyła w tylną część pojazdu osobowego, który jechał przed nią. Niestety, kierujący samochodem osobowym, 74-letni mężczyzna, nie przeżył tego zdarzenia. Na miejscu pracowali funkcjonariusze policji oraz prokurator. Droga krajowa nr 15 była zablokowana w kierunku Torunia na czas trwania czynności służb, co trwało kilka godzin.

W związku z powyższym, policjanci apelują do potencjalnych świadków o nawiązanie kontaktu. Proszą o telefon do Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu pod numerem 47 552 83 39 lub o kontakt z dyżurnym pod numerem 47 752 82 10, dostępnym przez całą dobę.