Jak dostać się do samochodu bez kluczyka?

Jak dostać się do samochodu bez kluczyka?

W dzisiejszym, pełnym pośpiechu i setek spraw do załatwienia świecie bardzo łatwo o popełnienie błędu, jakim jest zatrzaśnięcie kluczyków do auta w środku pojazdu. Taka sytuacja może kosztować sporo nerwów, jednak jeśli znamy skuteczne rozwiązanie, z całą pewnością ograniczy to nasze zdenerwowanie. W jaki sposób można dostać się do samochodu bez kluczyków? Podpowiadamy!

Wybicie szyby czy samodzielne podważanie drzwi – czy to dobry pomysł?

W czasie nerwowego poszukiwania skutecznego rozwiązania na dostanie się samochodu po zatrzaśnięciu w środku pojazdu kluczyków, kierowcom mogą przyjść do głowy różne pomysły. Jednym z nich jest wybicie szyby, choć nie jest to najlepsza metoda, o ile zdrowiu bądź życiu nikogo nie zagraża niebezpieczeństwo. Po ten ostateczny środek warto sięgnąć wyłącznie wtedy, gdy w środku auta znajduje się małe dziecko lub domowe zwierzę, a na zewnątrz panują bardzo wysokie temperatury. W przeciwnym wypadku nie zdziałamy nic dobrego, a będziemy musieli liczyć się z bardzo wysokim kosztem wstawienia nowej szyby.

Równie kosztowne mogą być także wszelkie uszkodzenia spowodowane nieumiejętnym otwieraniem zamka w drzwiach samochodowych, czy to w samodzielny sposób czy przez niewprawnego i niedoświadczonego fachowca. Dodatkową wadą tego rozwiązania jest także brak odpowiednich narzędzi, które umożliwiają bezinwazyjną pracę. Tego rodzaju działania mogą spowodować zarysowania karoserii, wgniecenia na drzwiach, a także uszkodzenie mechanizmu zamkowego.

Pomoc w zakresie awaryjnego otwierania drzwi

Gdy nie możemy dostać się do własnego pojazdu, najskuteczniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z profesjonalnej pomocy ślusarzy specjalizujących się w wykonywaniu usługi, jaką jest awaryjne otwieranie samochodów. Doświadczony, wykwalifikowany i wyposażony w profesjonalny sprzęt specjalista bez najmniejszego problemu, w bezpieczny i niepowodujący żadnych uszkodzeń sposób otworzy drzwi pojazdu. Co więcej, dobre firmy ślusarskie traktują takie zlecenia priorytetowo, gdyż wiedzą, że często nie ma czasu na wielogodzinne czekanie na pomoc.

Ślusarz potrzebny od zaraz!

Jeśli potrzebujesz natychmiastowej interwencji ślusarskiej w zakresie awaryjnego otwierania samochodów, skorzystaj z pomocy znanej i cenionej firmy ślusarskiej, jaką jest Pogotowie zamkowe. Zatrudnieni w niej specjaliści doskonale znają się na realizacji usług tego rodzaju, są znakomicie przeszkoleni, w tym także w najnowszych modelach zabezpieczeń samochodowych, a na pomoc przybywają najszybciej jak to tylko możliwe. Pełna oferta i wszelkie niezbędne informacje kontaktowe znajdują się na stronie: https://www.pogotowie-zamkowe-krakow.pl/.